بهترین مجموعه آموزشی پرورش اسب

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه پرورش اسب استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود بسیار موفق بوده است

بهترین مجموعه برای کسب و کار زود بازده از ابتدا تا انتهای پرورش اسب و کسانی که به فکر کسب درآمد و موفقیت در این کار پرسود هستند100 درصد توصیه میشود.

پرورش اسب

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید پستی

فقط  12800 تومان!          شماره مجوز: ۱۵۵/۱۳۳۴۴

با خرید این مجموعه استثنایی به صورت اصولی و بدون شکست کار خود را انجام دهید

تاريخ : ۱۳٩٢/۱٢/۱۱ | ٩:٥٢ ‎ق.ظ | نویسنده : مرصادا

افت اسب های کورسی با استفاده از داروهای نیروزا

 

سلامت اسبان کورسی موضوع مهمی است که شاید در درجه اول اهمیت نداشته باشد اما در عملکرد ورزشی این اسبان تاثیر بسیاری دارد.

متاسفانه مربیان و سوارکاران ایرانی امروزه علاقه بسیاری به استفاده از داروهای مختلف دارند و به سلامت اسب خود توجهی نمی کنند در صورتی که این امر یکی از مهمترین علل افت عملکرد ورزشی اسبان کورسی در ایران است. در بسیاری از موارد اگر تنها سلامت یک اسب کورسی تامین شود چه بسا هیچ نیازی به استفاده از داروهای انرژی زا و غیره نبوده و تنها قابلیت اسب سبب برتری آن در رقابتهای ورزشی خواهد شد. اگر یک اسب ورزشی در سلامت کامل نباشد هیچ دارویی توان افزایش عملکرد ورزشی اسب را نخواهد داشت و تنها سبب آسیب بیشتر حیوان خواهد شد.

به ادامه مطالب بروید
در این ارتباط باید به روش تمرین، تغذیه و سایر مراقبتهای ابتدایی اسبان ورزشی توجه خاص شود. در واقع این اسبان، ورزشکارانی هستند که تا در شرایط مطلوب نباشند، نمی توانند از آنها انتظار زیادی داشت. این شرایط مطلوب، در دنیای امروز با علم در هم آمیخته و بدون آگاهی کامل از روشهای نوین نگهداری و تربیت، تمرین و تغذیه اسبان ورزشی شاید نتوان نتیجه مطلوب را بدست آورد اما اسبان سالمی را می توانیم داشته باشیم. روش نگهداری، تغذیه، تمرین، کاهش و کنترل استرس در شرایط مختلف رمز موفقیت در داشتن اسبان کورسی در شرایط مطلوب خواهد بود.

دامپزشکان می توانند شرایط فوق را به صورت مطلوب با استفاده از روشهای نوین علمی برای اسبان کورسی ایجاد کنند، اما این شرایط بدون آگاهی نسبی مالک و مربی از فیزیولوژی حرکت بدن اسب، مقدمات به روز شده روشهای مراقبت، نگهداری و بهداشت اسبان کورسی در عمل غیر ممکن است. به عنوان مثال مربی باید استرس در اسب کورسی را شناخته و به عوارض بسیار وحشتناک ناشی از استرس در اسب کورسی آگاه باشد تا از بروز آن جلوگیری کند و بسیاری دیگر مطالب اولیه که با توجه به هزینه های بالای نگهداری اسب کورسی، جا دارد در مقطع فعلی نیم نگاهی از سوی دست اندرکاران این رشته به این مقوله انجام شود.